KONST / Litografier / Färglitografi 12432080
nr 1243 2080
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1981,97/150, Skeppsholmen. Motivet: 42x58
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:33:35
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas